Sony Vaio VPCZ11GGX/X Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1.

Sony Vaio VPCZ11GGX/X Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 309
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11GGX/X Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H67M-D2 (rev. 1.1) Intel RST Driver 11.6 for Windows i Toshiba Satellite M840 Hardware Setup Tool 4.11.3.0 for Windows . Kod programu Sony Vaio VPCZ11GGX/X Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1. został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: