Sony Vaio VPCZ122GX Ricoh PCIe Card Reader Driver 6.13.2.7 for W

Sony Vaio VPCZ122GX Ricoh PCIe Card Reader Driver 6.13.2.7 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Ricoh.

Liczba pobrań: 219
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ricoh
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ122GX Ricoh PCIe Card Reader Driver 6.13.2.7 for W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Ricoh.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite U840 Intel USB 3.0 Driver 1.0.4.220 for Window i Sony Vaio VPCZ11SGX/S Intel MEI Driver 6.0.0.1179 for XP. Kod programu Sony Vaio VPCZ122GX Ricoh PCIe Card Reader Driver 6.13.2.7 for W został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: