Soonr 3.3.0 (iPhone)

Soonr to mała aplikacja pozwalająca na przeglądanie dokumentów. Z telefonu iPhone istnieje tylko możliwość zobaczenia dokumentów a jego edycja odbywa się na komputerze użytkownika. Oprócz podglądu, program pozwala komentować, wysyłać mailem dodane pliki a także na drukowanie, jeżeli do telefonu podłączona jest drukarka. Ważną funkcją jest dziennik zmian plików a także punkt przywracania, dzięki czemu można łatwo i szybko przywrócić zmienione lub utracone dane.

Liczba pobrań: 496
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Soonr Inc.
Rozmiar: 200 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Soonr to mała aplikacja pozwalająca na przeglądanie dokumentów. Z telefonu iPhone istnieje tylko możliwość podglądu dokumentów a jego edycja odbywa się na komputerze użytkownika. Program pozwala komentować, wysyłać mailem dodane pliki a także na drukowanie, jeżeli do telefonu podłączona jest drukarka. Ważną funkcją jest dziennik zmian plików a także punkt przywracania, dzięki czemu można łatwo i szybko przywrócić zmienione lub utracone dane.

Aplikacja Soonr jest darmowa i posiada 2GB wolnej przestrzeni dla użytkownika. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości miejsca na dysku.

Ocena:
Twoja ocena: