Spam Bully for Windows Mail 4.2.0.7

Wydanie zaawansowanego programu antyspamowego integrującego się całkowicie z programem pocztowym Microsoft Outlook Express. Do swojego działania aplikacja wykorzystuje zaawansowany zestaw filtrów zbudowanych na podstawie wzorów pochodzący z tysięcy niepożądanych wiadomości. Program potrafi się również "uczyć" na podstawie wysyłanych i odbieranych przez użytkownika wiadomości.

Liczba pobrań: 637
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Vitalie Esanu
Rozmiar: 5.81 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zaawansowany program antyspamowy integrujący się całkowicie z programem pocztowym Windows Mail (tworzony jest nowy dodatkowy narzędzi). Do swojego działania aplikacja wykorzystuje zaawansowany zestaw filtrów zbudowanych na podstawie wzorów pochodzący z tysięcy niepożądanych wiadomości.

Program potrafi się również "uczyć" na podstawie wysyłanych i odbieranych przez użytkownika wiadomości. Spam Bully umożliwia utworzenie listy przyjaznych adresów e-mail, od których wiadomości nie są nigdy blokowane, pozwala zablokować wybrane typy załączników oraz pocztę zawierającą określone słowa i pochodzącą z określonego kraju. Dodatkowo program umożliwia tworzenie dokładnych statystyk w postaci wykresów.

Ocena:
Twoja ocena: