Sprint SmartView 1.20.0016

Sprint SmartView są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Sprint.

Liczba pobrań: 987
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sprint
Rozmiar: 37 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sprint SmartView jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Sprint.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sprint SmartView, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus WL-520gC Wireless Router Firmware 7.0.1.46 Beta czy MSI ZH77A-G43 Realtek LAN Driver 5.792.1208.2011 for XP. Sprint SmartView poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: