Stick 2.8.0.65

Rozszerzenie do pulpitu systemowego, które pomoże ci w dostępie do często wykorzystywanych narzędzi i aplikacji. Dzieki ekranowym zakładkom (ScreenTabs) możesz otwierać dodatkowe okna odpowiadające funkcjom edytora tekstu, eksploratora, kalendarza, przeglądarki internetowej lub agregatora aktualności. W odróżnieniu od tradycyjnych okien, te możesz natychmiast zminimalizować do postaci nazwy zakładki.

Liczba pobrań: 318
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
iWonder Designs
Rozmiar: 4.79 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Rozszerzenie do pulpitu systemowego, które pomoże ci w dostępie do często wykorzystywanych narzędzi i aplikacji. Dzieki ekranowym zakładkom (ScreenTabs) możesz otwierać dodatkowe okna odpowiadające funkcjom edytora tekstu, eksploratora, kalendarza, przeglądarki internetowej lub agregatora aktualności. W odróżnieniu od tradycyjnych okien, te możesz natychmiast zminimalizować do postaci nazwy zakładki. Dzięki temu nie zabierasz miejsca na pulpicie ani na pasku zadań. Możliwość robienia na bieżąco notatek ucieszy wszystkich tych, którzy ciągle skrobią coś w zeszycie lub na kartkach przy klawiaturze.

Każde okienko można dostosować do własnych potrzeb przez zmianę ustawień przezroczystości, automatycznego pokazywania, "zawsze na wierzchu" i wielu innych.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Stick