Sunday Times 2.3

Sunday Times to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Sunday Times zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Times Newspapers Limited.

Liczba pobrań: 564
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Times Newspapers Limited
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sunday Times to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Sunday Times zostało stworzone przez firmę Times Newspapers Limited.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.3. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Total Guitar: Europe’s best selling guitar magazine with tab and oraz The Telegraph for iPad.

Ocena:
Twoja ocena: