SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c

SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma SuperMicro.

Liczba pobrań: 552
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SuperMicro
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma SuperMicro.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Xerox Phaser 3130 PCL 6, czy Xerox Phaser 3130 PCL 6. Programiści SuperMicro zadbali, by SuperMicro X8DTS-F BIOS R 2.0c były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: