Supermicro X9DAi Realtek Audio Driver Rev 2.69

Supermicro X9DAi Realtek Audio Driver Rev 2.69 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Supermicro X9DAi Realtek Audio Driver Rev 2.69 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Alienware Area-51 PLDS DH-6E2S Firmware 7D12 i Sony KDL-40NX650 BRAVIA HDTV Firmware 1.504GAA. Supermicro X9DAi Realtek Audio Driver Rev 2.69 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: