SuperMicro X9DRE-TF+ IPMI Firmware 1.76

SuperMicro X9DRE-TF+ IPMI Firmware 1.76 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Liczba pobrań: 352
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SuperMicro X9DRE-TF+ IPMI Firmware 1.76 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz SuperMicro X9DRE-TF+ IPMI Firmware 1.76, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ASRock H61M-DGS Intel Rapid Start Driver 2.1.0.1002 Beta for Win czy Dell Alienware Area-51 ST2220T Touch Monitor Driver A00-00 for W. SuperMicro X9DRE-TF+ IPMI Firmware 1.76 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: