Surfing Magazine 2.5.7

Surfing Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Hobby. Surfing Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Grind Media, LLC.

Liczba pobrań: 523
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Grind Media, LLC
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Surfing Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Za stworzenie Surfing Magazine odpowiedzialna jest firma Grind Media, LLC.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.7.. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić International Herald Tribune for iPhone oraz Travel Africa Magazines.

Ocena:
Twoja ocena: