T3 3.0

T3 to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. T3 zostało stworzone przez firmę Future plc.

Liczba pobrań: 542
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

T3 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie T3 odpowiedzialna jest firma Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.0. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Le Point pour iPad oraz Photography Week.

Ocena:
Twoja ocena: