Tank Hero 1.5.5

Tank Hero to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Tank Hero odpowiedzialna jest firma Clapfoot Inc..

Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
Clapfoot Inc.
Rozmiar: 13 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Tank Hero to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Tank Hero powstało w studiu firmy Clapfoot Inc..

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 1.5.5. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić GT Racing: Motor Academy Free+ oraz SimCity™ Deluxe.

Ocena:
Twoja ocena: