The Curse of Issyos

The Curse of Issyos to platformowa gra akcji, utrzymana w klimacie retro. 40 rodzajów przeciwników, siedem dużych poziomów oraz bossowie - oto główne jej atrakcje.

Liczba pobrań: 3556
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Locomalito
Rozmiar: 53.45 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Curse of Issyos to platformowa gra akcji, inspirowana takimi klasykami jak Vampire Killer, Rastan, Rygar czy Ninja Gaiden. Gracz struje to Defkalionem, rybakiem, który został wezwany przez boginię Atenę, aby uratować wyspę Issyos przed potworami zrodzonymi z klątwy. Rozgrywka to eksploracja kolejnych etapów, na których walczy się z różnego rodzaju przeciwnikami - od wojowników po gigantyczne skorpiony i szkielety. Jest 40 rodzajów wrogów, w tym dziewięciu bossów, których pokonanie wymagać będzie znalezienia odpowiedniego sposobu.

The Curse of Issyos umożliwia walkę kilkoma rodzajami broni, jak miecz czy włócznia, a kierowany przez gracza bohater może odnaleźć dodatkowe pomoce, np. zbroję. Grafika i muzyka utrzymane są w stylu gier z automatów, a warto dodać, że twórca gry umieścił w niej sekretny poziom, który może zmienić całe zakończenie. Warto polecić inne produkcje Locomalito, jak Maldita Castilla czy L'Abbaye des Mort.

Ocena:
Twoja ocena: