The Daily 1.2.9

The Daily to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Daily odpowiedzialna jest firma The Daily Holdings, Inc..

Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Daily Holdings, Inc.
Rozmiar: 80 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Daily to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. The Daily powstało w studiu firmy The Daily Holdings, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.2.9 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Digital Photographer oraz Guardian iPad edition.

Ocena:
Twoja ocena: