The English Garden 1.1

The English Garden to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. The English Garden zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Archant Ltd.

Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Archant Ltd
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The English Garden to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. The English Garden powstało w studiu firmy Archant Ltd.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.1. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Bike Mag oraz Seventeen Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: