The Men's Book 3.1.0

The Men's Book to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. The Men's Book zostało stworzone przez firmę BlueToad, Inc..

Liczba pobrań: 406
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
BlueToad, Inc.
Rozmiar: 20 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Men's Book to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. The Men's Book powstało w studiu firmy BlueToad, Inc..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.1.0 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić donna hay magazine oraz PC Format Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: