The Spectator Magazine 2.0

The Spectator Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z The Spectator Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników The Spectator (1828) Ltd.

Liczba pobrań: 595
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Spectator (1828) Ltd
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Spectator Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. The Spectator Magazine powstało w studiu firmy The Spectator (1828) Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.0. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Practical Photoshop: techniques, tips and video tutorials for Ad oraz Digital Photographer.

Ocena:
Twoja ocena: