The Telegraph for iPad 2.5.3

The Telegraph for iPad to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. The Telegraph for iPad powstało w studiu firmy The Telegraph.

Liczba pobrań: 650
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The Telegraph
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Telegraph for iPad to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. The Telegraph for iPad zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio The Telegraph.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.3 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić How to Draw & Paint: Using Photoshop for Digital Art oraz iMagazine.pl.

Ocena:
Twoja ocena: