Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP

Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Liczba pobrań: 1764
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal. Toshiba Atheros WLAN Driver 9.2.0.419.0 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: