Toshiba Satellite A350 Chicony Webcam Driver 1.7.211 for Vista64

Toshiba Satellite A350 Chicony Webcam Driver 1.7.211 for Vista64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Chicony.

Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Chicony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A350 Chicony Webcam Driver 1.7.211 for Vista64 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Chicony.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP HDX X16T-1100 CTO Premium Notebook Validity Fingerprint Senso i Lenovo ThinkCentre M55p HLDS GH40N Firmware NX05 for Windows 7. Toshiba Satellite A350 Chicony Webcam Driver 1.7.211 for Vista64 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: