Toshiba Satellite A350D BIOS 1.80

Toshiba Satellite A350D BIOS 1.80 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 472
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A350D BIOS 1.80 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite A350D BIOS 1.80, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X16T-1000 CTO Premium Notebook Hybrid TV Tuner Driver 1.3 czy HP HDX X16-1140US Premium Notebook Quick Launch Buttons Driver 6. Toshiba Satellite A350D BIOS 1.80 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: