Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6

Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki YUAN.

Liczba pobrań: 382
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
YUAN
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy YUAN.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i Toshiba Satellite A300D AuthenTec Fingerprint Software / Driver . Aplikacja Toshiba Satellite A500 YUAN TV Tuner Driver 2.3.3.24A for Vista6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: