Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility

Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 181
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M70z Flash UEFI BIOS 9KKT18A lub Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) BIOS F6. Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: