Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi

Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Synaptics.

Liczba pobrań: 703
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus X44C Notebook Fancy Start Utility 1.1.1 for Windows 7 x64 lub Asus Maximus V Extreme Intel Rapid Storage Technology Driver 11.. Programiści Synaptics zadbali, by Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Toshiba Satellite L670 Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for Wi