Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W

Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 422
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad Edge 14 Realtek Audio Patch File 1.0.0.2 for Win czy Toshiba Satellite L675 Network Device ID Registry Setting Tool 3. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L735 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: