Toshiba Satellite L755 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1

Toshiba Satellite L755 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 369
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L755 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Nikon COOLPIX L100 Firmware 1.1 for Mac OS i Gigabyte GA-X79-UP4 (rev. 1.0) BIOS F1. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite L755 Intel PROSet/Wireless Software 14.0.2.0.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: