Toshiba Satellite L770 BIOS 2.30

Toshiba Satellite L770 BIOS 2.30 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Liczba pobrań: 623
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L770 BIOS 2.30 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Toshiba Satellite L770 BIOS 2.30, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L670 PC Health Monitor Tool 3.2.15 for XP lub Toshiba Satellite L750 Media Controller Utility 1.0.87.2 for Win. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L770 BIOS 2.30 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: