Toshiba Satellite L770 Supervisor Password Utility 2.0.5 for Win

Toshiba Satellite L770 Supervisor Password Utility 2.0.5 for Win jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 210
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L770 Supervisor Password Utility 2.0.5 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite L770 Supervisor Password Utility 2.0.5 for Win, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z77X-D3H (rev. 1.1) EZ Setup Utility B12.0509.1 lub Toshiba Satellite L670 HDD/SSD Alert Utility 3.1.64.6 for Window. Aplikacja Toshiba Satellite L770 Supervisor Password Utility 2.0.5 for Win może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: