Toshiba Satellite L770D Atheros Bluetooth Filter Driver Package

Toshiba Satellite L770D Atheros Bluetooth Filter Driver Package to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 257
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: bfdp-20110404111444.zip

[inne wersje programu Toshiba Satellite L770D Atheros Bluetooth Filter Driver Package ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L770D Atheros Bluetooth Filter Driver Package jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Intel Network Connections Software / Driver 17.3 for Windows 8 i Asrock B75M-GL R2.0 Nuvoton Infrared Driver 2.5.1003. Programiści Atheros zadbali, by Toshiba Satellite L770D Atheros Bluetooth Filter Driver Package były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: