Toshiba Satellite L775 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1.

Toshiba Satellite L775 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 451
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L775 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Toshiba Satellite L775 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Intel Realtek ALC Audio Driver 6.0.1.6201 for Vista/Windows 7 lub HP Pavilion HDX9302XX AVerMedia TV Tuner Card Driver 1.7.0.89_1.. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite L775 Intel PROSet/Wireless WiMAX Software 6.1. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: