Toshiba Satellite L775D Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for

Toshiba Satellite L775D Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 355
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L775D Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L755 Sleep Utility 1.4.2.8 for Windows 7 i Brother MFC-7460DN Printer Network Connection Repair Tool 1.0.7.. Toshiba Satellite L775D Synaptics Touchpad Driver 15.2.11.1 for to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: