Toshiba Satellite L850 Hardware Setup Tool 2.1.0.8 for Windows 7

Toshiba Satellite L850 Hardware Setup Tool 2.1.0.8 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L850 Hardware Setup Tool 2.1.0.8 for Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Toshiba.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Albatron PX915GD Pro II BIOS R1.23 i Gigabyte GA-P67A-D3-B3 (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 6.250.0908.. Programiści Toshiba zadbali, by Toshiba Satellite L850 Hardware Setup Tool 2.1.0.8 for Windows 7 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: