Toshiba Satellite L850D Atheros Bluetooth Driver 1.0.12 for Wind

Toshiba Satellite L850D Atheros Bluetooth Driver 1.0.12 for Wind to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Atheros.

Liczba pobrań: 233
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite L850D Atheros Bluetooth Driver 1.0.12 for Wind to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Toshiba Satellite L850D Atheros Bluetooth Driver 1.0.12 for Wind, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Philips SPC890NC/27 Webcam Driver 1.0.900.48 for XP lub HP Pavilion HDX9310TX Hitachi HDD Firmware C40A/80A. Aplikacja Toshiba Satellite L850D Atheros Bluetooth Driver 1.0.12 for Wind może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: