Toshiba Satellite P755 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Window

Toshiba Satellite P755 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Atheros.

Liczba pobrań: 426
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite P755 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite P755 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Window, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Gigabyte GA-F2A75M-D3H (rev. 1.0) BIOS F1 czy Toshiba Satellite L855D Audio Enhancement Tool 1.0.2.8 for Windo. Toshiba Satellite P755 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Window poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: