Toshiba Satellite P855 Infrared Driver 3.6

Toshiba Satellite P855 Infrared Driver 3.6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Liczba pobrań: 281
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite P855 Infrared Driver 3.6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite P855 Infrared Driver 3.6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Dimension 4600C Sony CRX830E Firmware KDKB czy Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) BIOS F3. Programiści Others zadbali, by Toshiba Satellite P855 Infrared Driver 3.6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: