Toshiba Satellite U500 Bluetooth Monitor Utility 4.04 for XP

Toshiba Satellite U500 Bluetooth Monitor Utility 4.04 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Toshiba.

Liczba pobrań: 230
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Toshiba
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite U500 Bluetooth Monitor Utility 4.04 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Matrox M9120 PCIe x16 Graphics Driver 2.12.00.147 SE (NoWHQL) i ASUS X55A Intel MEI Driver 8.1.0.1263 for Windows 7. Aplikacja Toshiba Satellite U500 Bluetooth Monitor Utility 4.04 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: