Total Honda 2.5.2

Total Honda to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Total Honda może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Total Car Magazines

Liczba pobrań: 662
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Total Car Magazines
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Total Honda to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Total Honda zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Total Car Magazines.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.2 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Business Today Magazine oraz Game Informer.

Ocena:
Twoja ocena: