Tower Building 2.1

Tower Building to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Tower Building może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników amusetime.

Liczba pobrań: 426
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
amusetime
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Tower Building to gra przeznaczona na smartfony i tablety. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Tower Building zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio amusetime.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.1. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach, grach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Speedx 3D oraz Znajdź różnice.

Ocena:
Twoja ocena: