TP-LINK TL-WN821N QSS Utility V3

TP-LINK TL-WN821N QSS Utility V3 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki TP-LINK.

Liczba pobrań: 753
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TP-LINK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TP-LINK TL-WN821N QSS Utility V3 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma TP-LINK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

TP-LINK TL-WN821N QSS Utility V3 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkCentre M51e Flash BIOS 2FKT25A czy MSI H61M-P25 (G3) Control Center Utility 2.2.086. Programiści TP-LINK zadbali, by TP-LINK TL-WN821N QSS Utility V3 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: