Travel Africa Magazines 2.1

Travel Africa Magazines to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Nawigacja GPS. Travel Africa Magazines zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Implere.

Liczba pobrań: 884
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Implere
Rozmiar: 55 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Travel Africa Magazines to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. Travel Africa Magazines zostało stworzone przez firmę Implere.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić ELLE Magazine UK oraz Art & Decoration.

Ocena:
Twoja ocena: