Trendenser 4.2

Trendenser to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Trendenser dzięki zaangażowaniu pracowników Bonnier Tidskrifter AB.

Liczba pobrań: 914
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bonnier Tidskrifter AB
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Trendenser to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Trendenser to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bonnier Tidskrifter AB

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.2 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Inc. Magazine oraz Vogue.

Ocena:
Twoja ocena: