tvp.pl 1.0.1

tvp.pl to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Download. tvp.pl może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników TVP S.A.

Liczba pobrań: 1105
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
TVP S.A.
Rozmiar: 77 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

tvp.pl to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Download. Za stworzenie tvp.pl odpowiedzialna jest firma TVP S.A..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0.1. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić OfficeSuite Viewer 6 oraz Pocket PRO Key.

Ocena:
Twoja ocena: