Two Worlds II Trainer +7

Two Worlds II Trainer +7 to program ułatwiający prowadzenie rozgrywki w grze Two Worlds II. Dzięki trainerowi możemy korzystać z następujących ułatwień: nieograniczone życie i mana, nieograniczona wytrzymałość, zerowa waga, natychmiastowe otrzymanie 30.000 sztuk złota oraz 5000 punktów doświadczenia i wiele więcej. Aplikacja działa z grą w wersji 1.2.

Liczba pobrań: 1004
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HoG
Rozmiar: 1.03 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Two Worlds II Trainer +7 to program ułatwiający prowadzenie rozgrywki w grze Two Worlds II. Dzięki trainerowimożemy korzystać z następujących ułatwień: nieograniczone życie i mana, nieograniczona wytrzymałość, zerowa waga, natychmiastowe otrzymanie 30.000 sztuk złota oraz 5000 punktów doświadczenia i wiele więcej. Aplikacja działa z grą w wersji 1.2.

Two Worlds II to kontynuacja stworzonej w 2007 roku polskiej gry, która zdobyła światowe uznanie dzięki wielu oryginalnym rozwiązaniom w mechanice rozgrywki. Tytuł spotkał się z dobrym przyjęciem przez graczy i do dziś sprzedał się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Co ciekawe, dzieło ukazało się również na konsolę Xbox 360 co jest dość niespotykanym rozwiązaniem jeśli chodzi o rodzime produkcje.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Two Worlds II Trainer