UEFA EURO 2004 Demo

ersja demonstracyjna oficjalnej gry zbliżających się wielkimi korkami finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej pt. UEFA Euro 2004. Gra powstaje na podstawie serii popularnych serii symulatorów rozgrywek piłkarskich FIFA. Demo pozwala na rozegranie jednej połowy meczu towarzyskiego drużynami Niemiec lub Włoch.

Liczba pobrań: 1684
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Electronic Arts
Rozmiar: 103.54 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Wersja demonstracyjna oficjalnej gry zbliżających się wielkimi korkami finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej pt. UEFA Euro 2004. Gra powstaje na podstawie serii popularnych serii symulatorów rozgrywek piłkarskich FIFA. Demo pozwala na rozegranie jednej połowy meczu towarzyskiego drużynami Niemiec lub Włoch.

W EURO 2004 gracze będą mogli poprowadzić jeden z 51 europejskich zespołów biorących udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Możliwe będzie zarówno rozgrywanie pojedynków towarzyskich, jak i wzięcie udziału w turnieju europejskim - zaczynając od eliminacji, a kończąc na samych finałach EURO 2004. W grze zostanie zastosowany nowy system określania morale zawodników, który będzie śledził historię "samopoczucia" każdego zawodnika w trakcie trwania zawodów. W grze wprowadzono również system, który będzie śledził historię kontuzji i przerw w grze każdego z zawodników (żółte kartki, kontuzje itd.).

Ocena:
Twoja ocena: