Ultimate Hairstyle Try-On 2.2

Ultimate Hairstyle Try-On to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Ultimate Hairstyle Try-On odpowiedzialna jest firma ModiFace.

Liczba pobrań: 635
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
ModiFace
Rozmiar: 14 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Ultimate Hairstyle Try-On to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Ultimate Hairstyle Try-On dzięki zaangażowaniu pracowników ModiFace.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Le Point pour iPad oraz e!stilo.

Ocena:
Twoja ocena: