Unreal Engine 4.10.1

Unreal Engine to niezwykle wydajny, pełen możliwości silnik do tworzenia realistycznych gier, animacji czy klipów wideo. Dostępny za darmo w pełnej wersji!

Liczba pobrań: 807
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Epic Games
Rozmiar: 29.25 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Unreal Engine to rozbudowany, zaawansowany silnik do tworzenia gier, animacji dla celów edukacyjnych, wizualizacji oraz tworzenia klipów wideo. Udostępniony został w pełnej wersji za darmo, jest jednak jeden warunek - należy płacić 5% dochodu od gry czy aplikacji komercyjnej powstałej przy jego użyciu. Płatność nalicza się od momentu, kiedy dany produkt zarobi ponad 3 tysiące dolarów. Wracając do samego silnika - użyty on został przy tworzeniu setek mniej i bardziej znanych produkcji, zarówno na komputery, jak i konsole czy urządzenia mobilne.

Unreal Engine daje olbrzymią swobodę twórczą, a w poznaniu możliwości pomogą liczne samouczki i instruktażowe filmy wideo, znajdujące się zarówno na stronie producenta, jak i licznych witrynach w sieci. Silnik Unreal to między innymi wykorzystanie możliwości DirectX 12, zestawy narzędzi do tworzenia obiektów i terenu, liczne funkcje animacji, oświetlenia i wsparcie dla skryptów. Najlepiej o możliwościach silnika mogą świadczyć gry, które powstały przy jego użyciu: Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas, Devil May Cry, Enslaved: Odyssey to the West czy Daylight.

UWAGA

Do pobrania silnika używany jest menadżer pobierania producenta, który można ściągnąć z tej właśnie strony.

Ocena:
Twoja ocena: