V Man for iPad 2.3.2

V Man for iPad to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. V Man for iPad to aplikacja wprowadzona na rynek przez Other Edition

Liczba pobrań: 574
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Other Edition
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

V Man for iPad to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z V Man for iPad dzięki zaangażowaniu pracowników Other Edition.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 2.3.2. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić CZTERY KĄTY - Magazyn o wnętrzach oraz iUser.

Ocena:
Twoja ocena: