Vampire Diarrhea 1.0

Vampire Diarrhea to dość oryginalna gra zręcznościowa, w której będziemy mieli okazję posmakować nieco... toaletowego poczucia humoru, dosłownie i w przenośni.

Liczba pobrań: 734
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Francisco Munguia
Rozmiar: 6.11 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Vampire Diarrhea to dość oryginalna gra zręcznościowa, w której będziemy mieli okazję posmakować nieco... toaletowego poczucia humoru, dosłownie i w przenośni. Oto właśnie przejmujemy kontrolę nam pewnym sympatycznym wampirem. Nasz krwiopijca zbyt łakomie korzystał jednak z pożywienia dostępnego w pobliskiej wiosce i dlatego też cierpi obecnie na wstydliwe problemy natury gastrycznej. Zadaniem gracza jest doprowadzenie wampira do toalety. Niestety, by się tam dostać trzeba jeszcze posiadać papier toaletowy, który można nabyć za diamenty – zbierz je wszystkie, by przejść do następnego poziomu.

Vampire Diarrhea nie zajmuje dużej ilości na dysku. Co więcej, tytuł ten nie musi być także instalowany – wystarczy jedynie pobrać i uruchomić plik EXE. Warto także zaznaczyć, że Vampire Diarrhea pod względem graficznym prezentuje się naprawdę dobrze – rysunkowa, zabawna grafika dodaje tej produkcji klimatu.

Ocena:
Twoja ocena: