VideoXpress V2 Analog Capture 1.43.00.50

VideoXpress V2 Analog Capture to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ADS Technologies.

Liczba pobrań: 539
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ADS Technologies
Rozmiar: 216
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

VideoXpress V2 Analog Capture jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ADS Technologies.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz VideoXpress V2 Analog Capture, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock H77 Pro4/MVP Intel SATA RAID Preinstall Driver czy Asrock H77 Pro4-M Intel Display Driver 15.26.1.2618 for Vista, W. VideoXpress V2 Analog Capture poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: